Specjalizujemy się w dostarczaniu i serwisie wyposażenia ratunkowego, pokładowego, przeciwpożarowego oraz elektroniki morskiej na potrzeby rynku profesjonalnego i rekreacyjnego.

Jesteśmy firmą o podwójnym profilu działania:

  • sprzedaż - dostarczamy sprzęt ratunkowego, przeciwpożarowego i pokładowego oraz elektroniki GMDSS dla branży morskiej.
    Nasza oferta zawiera szeroką gamę produktów producentów zagranicznych, których mamy przyjemność reprezentować w Polsce. Współpracujemy zarówno z dużymi grupami przemysłowymi, będącymi liderami na rynkach światowych, jak i z małymi firmami oferującymi niszowe produkty, często bardzo poszukiwane przez naszych wymagających klientów. Większość produktów dostarczamy błyskawicznie z naszych magazynów w Gdyni i Szczecinie. Pozostałe oferujemy z krótkim czasem realizacji zamówienia. 
  • usługi - w tym zakresie oferujemy najwyższej jakości serwis i atestację sprzętu ratunkowego. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wielu potentatów produkujących pasy, kombinezony i tratwy ratunkowe, łodzie i żurawiki. Zapraszamy do naszych stacji serwisowych w Gdyni, Szczecinie i Kołobrzegu. 

W naszej działalności stawiamy na ciągły rozwój w zakresie serwisu oraz na poszerzanie oferty asortymentowej. Dążymy do tego, aby na bieżąco wprowadzać do naszej oferty nowości z rynku światowego. Na bieżąco dostosowujemy naszą ofertę i zakres usług do zmieniających się przepisów i wymagań.

ZAPRASZAMY do obejrzenia filmu pokazującego naszą działalność.powrót