W 2015 roku naszą ofertę handlową uzupełniliśmy o silniki zaburtowe i skutery wodne. W Gdyni otworzyliśmy Salon Sprzedaży, gdzie prezentujemy sprzęt japońskiego producenta YAMAHA, którego jesteśmy oficjalnym dystrybutorem.

Silniki zaburtowe i skutery wodne Yamaha cechuje bardzo wysoka jakość wykonania i niezawodność. Jako, że od wielu lat dostarczamy naszym klientom łodzie pneumatyczne oraz łodzie RIB specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z ich napędem. Nabyte w tej branży doświadczenie pozwala nam nie tylko oferować  sprzedaż silników, ale również doradztwo w zakresie jego doboru.

Oferujemy także montaż silników na łodzi,  ich uruchomienie oraz przetestowanie na wodzie.

Dobierzemy nie tylko silnik, ale i śrubę napędową oraz skonfigurujemy osprzęt. Jeżeli jest taka potrzeba dobierzemy  i dostarczymy elementy układu sterowania czy układu paliwowego. Takie wsparcie ma szczególne znaczenie dla użytkowników poszukujących silników zaburtowych o większych mocach, gdzie stosunkowo wysoki koszt samego silnika nie pozostawia marginesu na błędne decyzje.

Oprócz nowego produktu (silnik zaburtowy czy skuter wodny) oferujemy, doradztwo i montaż ale również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą asortymentową.

Wszelkie szczegółowe informacje czy parametry techniczne dotyczące oferowanych przez nas silników zaburtowych i skuterów wodnych znajdują się pod adresem www.griffin-marine.yamaha-motor.pl

Zapraszamy do naszego Salonu Sprzedaży w Gdyni  przy ul. Łużyckiej 2A, gdzie można obejrzeć wiele modeli silników Yamaha od 2.5 KM do 200 KM oraz skutery wodne. Poza silnikami i skuterami Yamaha w salonie oferujemy szeroka gamę akcesoriów i części zamiennychpowrót