Zapraszamy na stoisko GRIFFIN GROUP MARINE podczas największych targów jachtowych w Polsce - Warszawski Salon Jachtowy.
Hala E, stoisko nr E2.103_B

5-7 listopada 2021 r.
Ptak Warsaw Expo

Na targach będziemy prezentować łodzie Highfield, silniki Yamaha oraz wyposażenie pokładowe, ratunkowe i nawigacyjne.

Do zobaczenia!

 

Darmowy parking

  

Godziny otwarcia:

05-06.11.2021    10:00 - 18:00

07.11.2021          10:00 - 17:00

 

 

 

ŁODZIE RIB HIGHFIELD DOSTĘPNE W SEZONIE 2022

NIE POZWÓL BY INNI CIĘ WYPRZEDZILI  -  ZAMÓW JUŻ DZIŚ!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą limitowaną ofertą łodzi HIGHFIELD na sezon 2022. Prezentujemy gotowe łodzie rib wraz z wyposażeniem oraz silnikami zaburtowymi YAMAHA, które będą dostępne w naszych magazynach w Gdyni oraz Szczecinie w nadchodzącym sezonie. Mając na uwadze tegoroczne problemy z dostępnością łodzi oraz silników, spowodowane zerwanymi łańcuchami dostaw w wyniku globalnej pandemii, dajemy Państwu unikalną szansę kupienia tych łodzi w procesie przedsprzedaży. Warto pomyśleć o zakupie już teraz. Kupując już dziś uzyskają Państwo gwarancję, że w nadchodzącym sezonie nie zabraknie dla Państwa towaru. A czas który straciliby Państwo na bezowocnym szukaniu wymarzonej łodzi w trakcie sezonu, będą mogli wykorzystać na czerpaniu przyjemności z jej użytkowania.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ  => KLIKNIJ TUTAJ

Łódź ratunkowa typu FRC trafiła do naszego serwisu.

Naprawa odbijaczy, całkowite odświeżenie i malowanie łodzi, 5-letni przegląd oraz próby obciążeniowe zostały wykonane przez zespół serwisowy urządzeń pokładowych.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Przegląd roczny żurawików i łodzi na statku u naszego klienta.

MEOSAR i uruchomienie usługi ReturnLink

Uruchomienie nowej funkcjonalności czyli przesłanie informacji zwrotnej do rozbitka, iż jego wołanie o pomoc zostało odebrane i lokalizacja jest znana służbom ratunkowym, jest bardzo istotne w sytuacji kryzysowej. Z punktu widzenia psychiki ludzkiej taka informacja jest kluczowa, aby zebrać wszystkie siły i przetrwać do przybycia pomocy. Człowiek otrzymuje informacje, że rozpoczęła się akcja ratunkowa i służby już go szukają.

COSPAS-SARSAT
Międzynarodowy satelitarny system stworzony dla służb poszukiwania i ratownictwa, ma na celu dostarczenie poprzez satelity i komponenty naziemne sytemu,  dokładnych, aktualnych i rzetelnych informacji o wykrytym sygnale niebezpieczeństwa, emitowanym przez nadajnik sygnału ELT, EPIRB i PLB pracującym na częstotliwości 406MHz.

Od 2016 roku program Cospas-Sarsat wspierany jest przez satelitarny system MEOSAR, składający się z konstelacji satelitów: amerykańskiego GPS, europejskiego Galileo i rosyjskiego Glonass. System MEOSAR osiągnął pełną gotowość operacyjną w roku 2020. Zapewnia ciągłe i pełne pokrycie kuli ziemskiej i umożliwia szybszą i bardziej precyzyjną lokalizację nadajnika sygnału wzywania pomocy. 

Poniżej umieszczamy najnowszy film, który obrazuje zarówno wpływ satelitów Galileo na poszukiwania i ratownictwo, jak unikalny Return Link Service (RLS), który wysyła potwierdzający sygnał bezpieczeństwa z powrotem do użytkownika.

FastFind Return Link PLB jest pierwszym na świecie osobistym sygnalizatorem lokalizacji, który zawiera funkcję RLS.

Nowe wideo CoSPas SarSat  - KLIKNIJ TUTAJ.

Film edukacyjny Seas Of Solution RLS - KLIKNIJ TUTAJ.

Nowa funkcja RLS, wyróżniona w FastFind niebieskim światłem, została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez klientów, jak i służby zajmujące się poszukiwaniami i ratownictwem.

Zachęcamy do zakupu sygnalizatorów Return Link Service i zapraszamy do naszych sklepów w Gdyni i Szczecinie po szczegółowe informacje.

Strona 1 z 20