Jak co roku zimową porą stocznie obłożone są pracami remontowymi statków i promów.
W naszej stacji serwisowej realizujemy przy tej okazji serwisy sprzętu ratunkowego. Na zdjęciach duże 50 osobowe tratwy ratunkowe z jednego z francuskich promów.

 

Profesjonalny i popularny reflektor w nowej odsłonie jest już w naszej ofercie.

Zapraszamy także do zakupu zapasowych wkładów DHR150-LED, które pasują do wszystkich starszych reflektorów DHR150 wyposażonych we wkład halogenowy.  więcej informacji tutaj

Technologiczne zmiany, które zachodzą wokół nas mają również miejsce w silnikach zaburtowych, czego najlepszym przykładem jest nowy F20.


Silnik charakteryzuje się osiągami typowymi dla dużych jednostek, doskonałym stosunkiem mocy do wagi(silnik jest 25% lżejszy od swojego poprzednika!) oraz wyjątkowo niskim zużyciem paliwa. 
Unikalna technologia PrimeStart ™ i bezakumulatorowy, elektroniczny układ wtryskowy, zapewnia bezproblemowy start – zawsze!
Warto również wspomnieć o opcji różnicowanych obrotów przy trollingu, szeroko zakresowym systemie regulacji konta nachylenia i trymu oraz rozwiązaniach wpływających na jakość jego obsługi : stopki do transportowania , wygodne uchwyty do mocowania, czy kompatybilność z wskaźnikami sieciowymi Yamahy.

Dwa nasze zespoły pracowały przy wymianie windy na nową oraz wykonaniu próby obciążeniowej podczas krótkiego postoju statku w porcie.

Strona 1 z 12